Letní příměstské tábory na Vojtově

Hvězdné léto na Zemi! Volnočasové centrum Vojtova srdečně zve všechny kosmonauty, astronomy a vesmírné kovboje…

Hvězdné léto na Zemi!

Volnočasové centrum Vojtova srdečně zve všechny kosmonauty, astronomy a vesmírné kovboje na příměstské tábory s hvězdnou tématikou!

Program

Příměstský tábor je zaměřen na vesmír, hvězdy, planety. Pro děti jsou připraveny hry, výtvarné dílny, venkovní aktivity i návštěva planetária. Obědy jsou zajištěny v blízké restauraci, balené svačinky a pitný režim jsou v ceně. Informační e-mail, co s sebou na tábor a podrobné informace rozesíláme týden před zahájením tábora.

Kde a kdy

Letní příměstské tábory budou probíhat v nově otevřeném volnočasovém centru Vojtova 7, Brno. V plánu jsou také výlety do terénu.                                             Děti se předávají na recepci v 8:00 h. a vyzvedávají v 16:00 – 16:30 h. tamtéž. V případě výletů je možné dohodnout i jiné místo.

Ceny a platby

V ceně táborů jsou zahrnuty obědy, balené svačinky, pitný režim, vstupné na exkurze, materiál pro hry a výtvarky během tábora.                                                Jízdné v MHD si hradí každý sám dle individuálních slev.

  • Tábor pro děti od 6 – 11 let
  • 18. 7. – 22. 7. 2022        8 – 16 h.
  • 25. 7. – 29. 7. 2022        8 – 16 h.
  • Příměstský tábor: 2 300 Kč/ týden (program, svačina, oběd, materiál)

Pokyny k platbě, přihlášky včetně formuláře potvrzení od lékaře, prohlášení o bezinfekčnosti, GDPR budou rozesílány e-mailem přihlášeným.

Přihlášky a platbu je nutné zaslat do 30. 6. 2022.

 

Důležité soubory ke stažení zde:

Přihláška příměstský tábor Vojtova 2022

Potvrzení o zdravotní způsobilosti od lékaře

Prohlášení o bezinfekčnosti