Letní kino Brno-střed (9.7.-1.9.)

Letní kino Brno-střed Dominikánská 2 602 00 Brno Letos od devátého července každý prázdninový večer…

Letní kino Brno-střed

Dominikánská 2

602 00 Brno

Letos od devátého července každý prázdninový večer až do prvního září na nádvoří ÚMČ Brno-střed. V červenci začínáme ve 21.30 a v srpnu, kdy se stmívá dříve, už ve 21 hodin.

Vstupné

Standardní vstupné 100 Kč, na filmy z cyklu Das Sommerkino, který se koná s podporou Goethe Institutu, pouze 50 Kč.
K dispozici jsou cenově zvýhodněné přenosné permanentky na 6 či 10 vstupů. Přijímáme platby v hotovosti, případně jsme na místě schopni akceptovat i on-line platbu z vašeho mobilního bankovnictví prostřednictvím námi vygenerovaného QR kódu.
Prodej vstupenek vždy v den projekce na pokladně kina půl hodiny před začátkem promítání.

Informace

Včas příchozí diváci mají k dispozici omezený počet lehátek, ostatní pak sklápěcí židle. Promítá se za každého počasí, v případě deště je část hlediště zastřešena. V areálu je v provozu stánek s občerstvením, nemáme samozřejmě problém s tím, když si případně s sebou přinesete občerstvení vlastní. Na nádvoří kina platí zákaz kouření. Vychovaní psi nejsou na obtíž. Google kalendář s programem letního kina si můžete do svých mobilních zařízení nasdílet na adrese https://goo.gl/MH07iC a mít ho tak stále po ruce. V areálu kina jsou koše na separovaný odpad, budeme vám vděční, když je vyzkoušíte a oblíbíte si je.

Doprava

Letní kino je situováno v historickém centru Brna, čili je skvěle dostupné MHD vč. nočních rozjezdů (zastávka Šilingrovo náměstí). V areálu kina jsou umístěny stojany na kola.

Parkování

Pokud se k nám vypravíte autem, je možno zaparkovat v objektu parkovacích domů Domini Park (Husova ulice 14a) nebo Pinki Park (Kopečná 24), které jsou oba od kina přibližně stejně daleko (cca 300 m). Parkovat lze i v podzemních garážích Velkého Špalíčku (100 m).

Pořadatel

Program filmových projekcí na Letním kině Brno-střed pořádá Noční motýl, z. s. (IČ 22745131) ve spolupráci s Kávéeskou, p. o. a MČ Brno-střed.

info@nocnimotyl.cz, tel. 775 055 258, 608 448 008